Nově nabízíme

Čistící chemie BULDOK    - pro čisté odpady, odstraňovač nátěrů, odstraňovač vodního kamene, čistič dřeva, .....
 
Kamenný/mramorový koberec Perfect Stone Den Braven
 
Zatravňovací tvárnice TRAVEX  -  pro zatravnění příjezdových cest, zelených ploch, svahů, odstavných ploch.Rozměr: 500x500x40mm.Barva zelená.
 
Prkna 4m/ 22-24mm
 
Lepidlo na cihly 750 ml      - jednokomponentní, víceúčeloví PUR lepidlo pro lepení obkladových a konstrukčních stavebních desek, obkladových lehčených panelů a izolačních materiálů z polystyrenu, tvrdých PUR desek v systému suché výstavby. Ideální pro zděná jádra bytových domů, mezibytové příčky aj. z běžných materiálů z betonu, pórobetonu, kamene, cihel a dřeva.
 
Sádrová omítka SUPER JEMNÁ    - 20 kg   
 
 
PE fólie stavební polorukáv   - 2,0 x 10m, tloušťka 100, transparentní
                                                2,0 x 20m, tloušťka 100, transparentní  
 
Parotěsná zábrana N 110    - šířka 1,5m, délka 10m - 15m2
                                              šířka 1,5m, délka 20m - 30m2   
 
OSB 3 Superfinish 4 p+d 18mm, 12mm  - rozměr desky 625 x 2500    
 
 
Armovací perlinka    1x10m 145g/m2
                                 1x 20m 145g/m2
                                 1x 50m 145g/m2
 
Geotextílie standard 100g/m2  1x20m
 
 
Nově : Malířský nátěr v bal.: 7  kg a  14 + 1 kg zdarma         
          Malířská akrylátová penetrace 1 litr

 

 

JEDNOSLOŽKOVÁ HYDROIZOLACE KOUPELNA a EXTERIÉR

Vedle dvousložkových hydroizolací nabízíme nově hydroizolace jednosložkové.
KOUPELNA
Již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Hydroizolace je určena k provádění hydroizolačních nátěrů pod keramické obklady a dlažbu v interiérech se zvýšenou vlhkostí: koupelny, sprchy, toalety, prádelny, sklepy, kuchyně, umývárny nádobí, třídírny zeleniny, v objektech společného stravování apod. Aplikuje se na podklady: beton, cementové, vápeno-cementové omítky, zdivo s plnou spárou, stěny ze silikátových i pálených cihel a pórobetonů. Desky cementovláknité, sádrokartonové, překližkové a OSB desky. Podlahy betonové, cementové a anhydritové.
EXTERIÉR
Hydroizolace je určena k provádění hydroizolačních nátěrů pod keramické obklady a dlažbu v interiérech a exteriérech budov: balkóny, terasy, lodžie, mokré prostory, koupelny, sprchy, toalety, prádelny, sklepy, kuchyně, umývárny apod. Aplikuje se na podklady: beton, cementové, vápeno-cementové omítky, zdivo s plnou spárou, stěny ze silikátových i pálených cihel a pórobetonů. Podlahy betonové, cementové a anhydritové. Pro zvýšení účinnosti se vkládají do rohů, koutů a dilatačních spár těsnicí pásy a průchody.